Аромалампа "Баскетбольний м'яч" (K52)
Як правильно використовувати аромалампу
Не так давно, лише кілька років тому, у нашій країні дізналися, що таке ароматерапія. Вона вважалася дедалі популярнішою та поширенішою. Згодом такий тип процедур почали застосовувати не тільки з лікувальною метою, але й естетичними.
Трохи про ароматичну лампу
Ці пристосування неймовірно зручні. Перше, тому що вони компактні, не займають багато місця. Друга причина — звичайно, їхня дія, а точніше кажучи, результат. Поступово вдихаючи ніжний ефірний аромат, думки набувають ладу, людина стає спокійнішою, заспокоюється нервова система.
Придбати таку цілющу річ не проблема. Аромалампи в інтернет-магазині представлені у великому асортименті. Їх замовляють як подарунок на день народження, іменини, різні свята або просто для себе.
Найпопулярнішими є лампи зі свічкою всередині. Принцип роботи такого пристосування досить простий. Усередині самої лампи міститься отвір, у який вставляємо свічку та запалюємо її. Нагорі розташовується місткість, яку наповнюють спойводічкою.
У неї необхідно накапати 5-6 крапель олії (спеціального). Розрахунок робимо так: по 1 краплі олії на кожних 15 м приміщення, але все це відносно. Рекомендовано для початку процедур ту кількість, яку було вказано.
Як і в будь-якому виді лікування, терапію з аромалампою для олій необхідно починати з маленької кількості крапель. Поступово, з кожним разом, додавайте у воду більше ефіру. Отже, ви зможете визначитися з оптимальним для себе варіантом консистенції.
Запам'ятайте, що якщо перебовстити з концентрацією олії, тоді можна отримати зворотний ефект. Замість того щоб вам допомагати в релаксації, лампа буде діяти пригнічувальною. Під час передозування запахами олій, людина може стати занадто нервовою і дратівливою, втома збільшиться.
Вибираємо олію
Важливо правильно підібрати оливу для лампи. Аромалампа для олій може бути різних розмірів. Але від цього початкова концентрація цієї субстанції в чаші лампи змінюватиметься не буде. Практично всі ємності для розчину води з олією мають один і той самий об'єм.
Головне — перед тим як починати процедури, визначтеся з проблемою, яку хочете розв'язати. Адже не можна хаотично використовувати ті чи інші ефіри. Для кожного з них є своє завдання. Найчастіше олії змішують. Ось деякі приклади використання ароматичних коктейлів для різних приміщень:
- для дитячої кімнати змішують порівну олію мандарина та кориці
- покращити настрій на роботі допоможе мікс з ефіру лимона з половинкою частини розмарину (1: 1/2)
- спальня вимагає особливої атмосфери, її допоможуть створити олії іланг-ілангу, меліси, лаванди абонеролі
- для вітальні змішайте лимон із лимонником, апельсином або петитгрейном.
Не забувайте доглядати за виробом. Після того як процедура ароматерапії закінчена, помийте лампу з милом. Ще необхідно прополоснути її у воді з оцтом — це усуне всі запахи.
Купуючи в нас аромалампу, інтернет-магазин гарантує якість виробу. Ефірні олії можна придбати в аптеках або спеціалізованих магазинах.
Основні | |
---|---|
Ємність для масляного розчину | незнімна |
Матеріал | Кераміка |
Вид аромалампи | неелектрична водна |
- Ціна: 195 ₴