Пір'яна ручка види та як користуватися
Каллиграфичное написання слів завжди привертала увагу своєю витонченістю. В епоху сучасного розвитку і постійної метушні ми забуваємо про найважливіше навику — красивому листі. Якщо ви володієте таким унікальним умінням, то ви маєте прекрасну можливість оформити лист, листівку, блокнот вручну в самому різноманітному стилі з використанням тільки одного інструмента — ручки. Саме від її якості залежить тонкість виведення кожного елемента букв і загальна композиція на аркуші.
Для каліграфії в ідеальній формі прийнято використовувати давно забутий спосіб з минулого — перо, яке має тонкий наконечник. Завдяки йому можливо створювати неймовірно привабливі фігурні слова, які стануть прикрасою будь-якого щоденника чи творчої роботи. Щодня ми використовуємо стандартні пластикові ручки, тому для багатьох така заміна може стати справжньою екзотикою. Ті, хто оцінив використання пера, відзначають його зручність, неймовірну точність у передачі рухів руки і витончений дизайн, заради якого і купується канцтовар.
Пір'яна ручка подарункова та її види в сучасній практиці
Спочатку потрібно визначити стилі написання, які може надати перо для користувача:
Ультратонкі. Такий формат передбачає дуже вузький наконечник. Можливо створити ледь помітні лінії, які неможливо досягти в інших форматах.
Тонке. Більш поширена версія з найбільшою популярністю серед користувачів. Почерк має трохи потовщений край, тому всі слова чітко видно з невеликим натисканням.
Середня товщина. Насиченість чорнило на одне торкання до поверхні вище, ніж у перших двох типах написання. Ідеально підходить для підкреслення і наведення.
Широке. Дарує найбільшу м'якість при мінімальному контакті. Багато хто віддає перевагу цей формат для художнього розпису, малювання і порівнюють його з грифельным олівцем.
Усього доступно два основних види каліграфічного пишучого інструмента:
1. Чорнильна пір'яна ручка
Класична версія, яка з'явилася ще задовго сучасних способів написання слів і букв. Здавна використовували перо великих птахів з міцним вістрям. Його умочували в чорнило, далі субстанція проникала всередину порожньої трубки. Користувач мав можливість написати лише кілька слів, з-за низького ресурсу. У сучасних моделях встановлений картридж, обсяг якого вистачає на досить тривалий час, його можна контролювати і при необхідності виконати заправку.
Це зручне рішення, якщо користувач не буде лінуватися самостійно поповнювати запаси барвника для подальшого листи. Важливо постійно мати заправку, яка може знадобитися в будь-який момент. Корпус предмета виготовлений виключно з металу з покриттям під золото, срібло, емаль. Дизайн виглядає найбільш розкішно, статусно, тому таке придбання стане вдалим рішенням для подарунка.
2. Пір'яна ручка кулькова
Більш звичний варіант з точки зору практичності. По дизайну виріб може нагадувати вищезгаданий формат, який буде виглядати однаково солідно і оригінально. Однією пасти вистачає в середньому на рік помірного використання без необхідності самостійної заправки. Але з такою ручкою неможливо досягти ідеально тонкого написання слів, як це можна виконати за допомогою пера. Для виготовлення таких канцтоварів використовується не тільки метал, але і пластик, рідше дерево в різному стилістичному виконанні.
Пір'яна ручка для чорнила та помилки в її використанні
Не варто приділяти багато зусиль для натискання вістря. Випуск барвника виконується при ледь помітному контакті з папером, тому підвищений тиск на наконечник веде до його можливої деформації. Такий фактор негативно впливає на термін експлуатації виробу і його характер листа.
Викидати перо, якщо воно засохло. Не варто прощатися з улюбленим аксесуаром назавжди. Чорнило можуть повернутися в рідкий стан — досить потримати кінчик під проточною водою і дати висохнути.
Носити металевий предмет з іншими виробами з твердих матеріалів, які можуть пошкодити корпус і залишити подряпини. Для захисту зовнішнього вигляду предмета передбачений спеціальний подарунковий чохол.
Купувати оригінальні чорнило для картриджів. Така вимога обов'язково для кожної моделі пера. Від якості заправки залежить характер роботи пишучого інструмента.
Не використовувати спирт або ацетон для очищення. Саме ці речовини негативно впливають на стан виробу, тому для очищення від залишків пасти слід використовувати проточну воду і м'який спонж.