Шарфи і шалі
Популярність шалі в Європі забезпечила гаряче улюблена дружина Наполеона. Повернувшись з чергового походу, Бонапарт подарував коханій, Жозефіні Богарне східні дари, серед яких була і шаль. З подачі імператриці в шалі одягалися всі придворні дами і французькі аристократки.
Завдяки складному процесу фарбування та оформлення, індійські шалі були навіс золота. Тільки над однією шаллю працювало ткачі близько трьох місяців. На сьогоднішній день шалі з Індії не втратили своєї цінності, але стали набагато доступніше. В нашому магазині в Україні представлені шалі в кращому виконанні індійських майстрів.
Накинувши на плечі або закрутивши кругом шиї, шаль урізноманітнює найсумніший спосіб. Яскрава колірна гамма допоможе прикрасити будь гардероб соковитими фарбами. Купити шаль в Україні можна в нашому магазині. Надівши одне плаття буде виглядати по-новому в комбінуванні з різними шалями. Шаль завжди служила доповненням до вбрання, в окремих випадках була єдиною прикрасою. В якості аксесуара шаль надає образу додаткового витонченості, елегантності та жіночності. Щоб виглядати завжди по-різному, сучасна мешканка мегаполісу має в своєму гардеробі як мінімум 2 шалі, які вона носить поперемінно.
Легка шаль надасть невловимого образу шику, зробить його підкреслено жіночним і романтичним. У нашому магазині представлені шарфи жіночі, які не тільки зігріють у вітряну погоду, але і відіб'ють Вашу виняткову індивідуальність.
Достатньо придбати шарф або шаль, щоб оновити гардероб на 50%. Правильно підібрана шаль прикрасить половину нарядів, будь-то маленьке чорне платтячко або приталений піджак, стильний аксесуар змусить заграти його новими фарбами.
З чим носити нашийні аксесуари
Шарф бавовняний відмінно зігріває в будь-яку негоду. Пов'язати такий шарф можна як поверх куртки або пальто, так і зверху светри або трикотажу.
Окремо варто відзначити наявність бахроми або пензликів на виробі. Шарф з бахромою, яскравого забарвлення завжди виглядає нарядно. Це відмінний привід прикрасити шарфом сумну осінню верхній одяг. Змінюючи шарфи «як рукавички», можна виглядати по-новому на протязі всього сезону.
Хустки, палантини, легкі шалі і шарфи жіночі – це нестаріючий аксесуар, актуальний у всі часи. Так, у будь-якій столиці світу можна зустріти модників з зав'язаним на шиї стильним аксесуаром. Дизайнери пропонують безліч різновидів шалі, різного розміру і текстури. Ультрамодного новинкою є шалі і шарфи самих великих розмірів. Накинувши широкий шарф на плечі, можна зігрітися в холодному приміщенні, не надягаючи куртки.
Як красиво зав'язати шарф
Длинные шарфы женские представляют массу идей для украшения. Зачастую шарф повязывают произвольно, обмотав вокруг шеи. Но существует другие интересные варианты, которые дополнительно подчеркнут Вашу индивидуальность. Классическим вариантом является обмотать шарф «змейкой» вокруг шеи, края свободно перевязываются один раз. Вместо завязывания смежных краев можно продеть края под намотанным шарфом вокруг шеи и высунуть снизу. Подобным образом можно продеть лишь один край, после зафиксировать с другим концом, перевязав в один или два узла. Другой метод подобен завязыванию галстука. Популярный также вариант, когда шарф предварительно складывают вдвое, после набрасывают на шею, два края продевают в образовавшуюся петельку. Дерзкий и кокетливый образ получится, если оформить шарф в виде банта.
Легкая шаль или шелковые шарфы просто небрежно набрасывается «обручем» на шею, при этом концы оставляют свободно свисать с двух сторон. Несмотря на легкую текстуру, шаль наброшенная на оголенные плечи, поможет не замерзнуть в открытом платье. Нередко шаль используют в качестве головного убора. Интересным вариантом будет, если взять два края шали и обмотать их вокруг шеи несколько раз, маленькие концы перевязываются и прячутся под слоем намотанной шали. Леді воліє закидати один край через плече, залишаючи іншій вільно спадати вниз.