Механізми для настінних годинників та комплектуючі
Кварцові годинникові механізми — універсальне рішення для всіх настінних годинників. З їх допомогою можливо забезпечити безперебійну роботу девайса, збільшити потенційний термін служби. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент механізмів і комплектуючих. Ми постаралися і підібрали для вас найбільш затребувані позиції, серед яких ви знайдете елемент дизайну, комплектуючі будь-якого рівня.
Годинниковий механізм для настінних годин: на що звернути увагу
Важливим параметром у виборі є формат корпусу, до якого кріпиться сама система циферблата. Основа може в основному виконана в чорному або прозорому дизайні. Стандартний механізм для настінного годинника зі стрілками має розмір 5,6х5,6х1,6 див. У продажу ви також можете знайти типорозміри 12 на 6, 16 на 9, 18, 22, 22 на 16. Зверніть увагу: фахівці рекомендують враховувати при виборі заготівки її довжину. Необхідно підбирати варіанти на кілька міліметрів менше, ніж різьблення механізму годинника. Більш детально розберемося в співвідношенні довжини механізму і товщини заготовки:
- Довжина 12 на 6 мм — товщина заготовки до 3 мм.
- Довжина 16 на 9 мм — товщина заготовки до 6 мм
- Довжина 18 на 12 мм — товщина заготовки до 9 мм
- Довжина 22 на 16 мм — товщина заготовки до 13 мм
Комплектуючі для годинників також включають стрілки: хвилинна, секундна і працює. Ці елементи частіше виготовляються з алюмінію, але можуть зустрічатися і пластикові варіанти з матовим або глянсовим покриттям. Стрілка, що відповідає за годинник, коротше всіх. Найдовшою є секундна. Відмінність між хвилинної становить близько 1 см. По довжині стрілка досягає половини діаметра циферблата. Деякі користувачі, які незадоволені стилем і розміром стрілок, набуває новий набір в необхідному дизайні. Іноді достатньо самому перефарбувати елементи. Найчастіше вкорочують секундну стрілку за допомогою кусачок, за рахунок її більш простої форми.
Як поетапно збираються настінні годинники:
1. Кварцевий годинниковий механізм має спеціальний отвір, куди вставляється штир.
2. Далі на основу протягується шайба.
3. Фіксація шайби по різьбі.
4. Годинна стрілка одягається на підставу до характерного звуку.
5. Далі йде через хвилинної і вже потім секундної стрілки.
6. У роботі беруть участь пальчикові батарейки. Необхідно подбати про придбання відразу декількох наборів для подальшої заміни.
Годинниковий механізм зі стрілками для настінних годинників та критерії його роботи
Стандартні кварцові годинники працюють від однієї пальчикової батарейки (тип АА). Що стосується розмірів самої системи, то вона варіюється в межах 5,5-5,8 х 5,5-5,8 х 1,5-1,7 див. За рахунок відсутності яких=або додаткових функцій, кварцові годинники вважаються найбільш довговічними і стійкими до швидкого зносу. Наявність секундної стрілки в деяких випадках береться на увазі її декоративної функції. Виробництво якісних систем на сьогоднішній день виконується в країнах Азії, а також Центральної, Східної, Західної Європи.
Кварцові механізми для настінних годинників відрізняються наступними показниками:
• Надійність і довговічність. Механізм виробляє 60 тактів в хвилину. Такий показник забезпечує точність у відображенні часу.
• Мінімальний рівень шуму. Користувачі відзначають комфорт при повній тиші. Звук від роботи системи не буде дратувати, порушувати тишу, як це може відбуватися в маятникових або тактових механізмах. Ледь помітний ефект не порушить спокійну атмосферу.
• Плавність ходу. Механізм не запізнюється, працює повністю безперебійно і без затримок. Обертання здійснюється за повною осі 360 градусів, завдяки наявності спеціальних шестерень.
• Легкість заміни. Знімна конструкція без проблем замінюється на нову. Користувач не зазнає труднощів у користуванні та технічному огляді аксесуара.
• Надійна збірка. Запчастини такого класу служать на порядок довше аналогів. Збільшений робочий ресурс, надійність, низьке енергоспоживання забезпечують якісний робочий процес.
Часовий кварцовий механізм — універсальне рішення, що поєднує в собі доступний бюджет і мінімальну ймовірність поломок. Цінова доступність робить такий формат затребуваним серед покупців. Деякі користувачі відзначають міцність системи у випадку падіння або механічного удару. Невелика вага конструкції, її компактні розміри, а також високу точність обертання циферблата — такими перевагами відрізняються кварц. механізми.
Такий формат годин користується популярністю в побутових умовах. Батарейку легко замінити, вона передає точні імпульси для покрокових дій секундної і годинникової стрілки. Тому дані годинник будуть служити довго, точно. Максимально допустима похибка за 1 робочий рік становить кілька секунд. Отже, термін служби одного механізму може досягати 5-6 років. Незалежно від еластичності пружини стрілки забезпечують точний хід і рівномірний інтервал. При цьому користувачеві немає необхідності виконувати ручної завод.
Чому механізм для годинників можливо купити за досить низькою ціною? Все дуже просто! Збірка виріб виконується на заводі машинним способом. Відсутність ручної праці, швидкість виконання операцій, відсутність додаткових функцій обумовлюють демократичну вартість. Кварцовий механізм впишеться в рамки будь-якого бюджету. Таким чином, зміст годин не зажадає великих фінансових вкладень, і ви зможете насолоджуватися їх роботою довгі роки. Середній термін служби пальчикової батарейки — до 4 років з урахуванням вибору якісної моделі. Не варто економити на виборі такої важливої складової — це повністю залежить робота аксесуара. Цей параметр безпосередньо залежить від ходу годинника. Він може бути:
- Плавним (класичним) — за рахунок постійної навантаження на центр обертання енергоспоживання збільшується і термін служби батареї зменшується.
- Дискретним (поетапні). Вимагає меншого споживання ресурсів заряду.
Важливим вважається вага стрілок. Для більш легкого, плавного обертання секунда, хвилина, година повинні бути виконані з легкого матеріалу. Для цього ідеально підходить алюміній або пластик.
Які недоліки кварцового механізму:
- Необхідність періодично замінювати батарейку. Харчування проводиться суто від батареї. Важливо постійно мати заміну, інакше робота системи може призупинитися.
- При поломці однієї деталі потрібно заміна цілого механізму. З одного боку — це мінус, з іншого — комплектуючі коштують недорого і користувачеві це не буде накладно.
Заготовки для настінних годин: дизайн і тип виробу
Вибір циферблата — основа зовнішнього вигляду годин. Він може бути виготовлений з:
- Папери. Тонкий лист, який клеїться на більш міцну основу. Використовується в бюджетних версіях.
- Дерева. Має солідний дизайн, просочений спеціальним складом проти вологи і займання. Деревина виглядає самобутньо і надає виробу особливий статус.
- Плівки. Тонкий матеріал протистоїть впливу вологи, не боїться деформацій, зберігає первинний дизайн довгі роки. Не бажано вплив прямих сонячних променів, інакше малюнок може втратити яскравість.
- Металу. Конструкція може мати литу структуру у вигляді пластини, так і оформлена у вигляді шестерень, фігурок, орнаменту. Метал оформляється під старовину, полірується, покривається фарбою. З його допомогою можна надати годинах оригінальний стиль.
- Картону. Більш платна основа, порівняно з папером. На поверхню такого матеріалу легко завдає кольорове або чорно-біле зображення, напис. Картон дарує легкий вага конструкції виробу для його подальшої фіксації на поверхні стіни.
Вибір скла настінних годинників. Від цього комплектуючого залежить загальний зовнішній вигляд аксесуара. Прийнято встановлювати:
Скло з мінеральним складом. Більш крихке, боїться колотих ударів, відрізняється більш солідним і привабливим дизайном.
Скло з акриловим складом. Не боїться подряпин, демонструє стійкість до навантажень, більш бюджетна версія для установки.
Стиль комплектуючих для настінних годин
• Класика. Наявність візерунків, витончених форм, використання золотої фарби, згладжені форми — все це притаманне класичному дизайну. Комплектуючі можуть бути інкрустовані кристалами, оздоблені позолотою, перламутром. Використання білих, пастельних тонів —основна відмінність даного напрямку.
• Ультрасучасний. Прямі геометричні лінії, холодні і темні відтінки, відсутність прикрас, мінімалізм — такі характеристики підкреслюють сучасний стиль годин.
• Лофт. Тематика об'єднує брутальність, строгість, сучасний погляд на речі. Основні кольори — цегляний, сірий, коричневий, чорний, синій, зелений.
• Еко. Найчастіше використовується дерево, рідше метал з необробленою поверхнею. Робиться ухил на природні матеріали, простоту і лаконічність.
• Морський. Рама може бути виконана у вигляді якоря, рятувального кола, морської зірки, вітрильника. Основні кольори — білий, блакитний, червоний.